Про ектопію

Що робити, якщо у вас виявили ерозію або ектопію шийки матки?

Як лікувати ерозію?

!!! Якщо в результаті поверхневого огляду лікар-гінеколог повідомляє, що у вас ЕРОЗІЯ шийки матки, не кваптеся панікувати!

Попри те, що термін “ектопія” замінив застарілий термін “ерозія”, лікарі-гінекологи продовжують використовувати цей термін, а ми, вразливі, розбурхуємо свою уяву, створюємо в мозку неймовірні картинки і будуємо різні прогнози. Правда полягає в тому, що страх перед невідомістю закладений в нас з дитинства і треба добре постаратися, щоб вийти з усього цього з малими втратами.

Інтернет багатий пропозиціями вилікувати ЕРОЗІЮ і методів великий вибір, з описом переваг одних над іншими. Добре,що про наслідки і протипоказання теж повідомляється. А коли стільки привабливих і різних за вартістю пропозицій, варто зупинитися, віддихатися і поринути в проблему з “холодною” головою! Але радимо не відноситися безвідповідально до цього факту, це вже інша крайність. Консультація з фахівцем обов’язкова!

Різні джерела описують цей діагноз детально, є де взяти інформацію. Але питання про Ваш стан треба поставити гінекологові, що лікує. І ми бажаємо Вам лікуватися у доктора, який постійно удосконалює свої професійні знання, цікавиться новими підходами і методиками лікування. Можете поділитися з ним інформацією з сайту і зробити добру справу. Якщо доктор не зацікавиться, то це своєрідний тест, подумайте Ваш це доктор або треба пуститися на додаткові пошуки?

В Україні доступний новий продукт, який показаний для лікування ерозії шийки матки в домашніх умовах. ДЕФЛАГІН вагінальний гель!

Головною метою лікування є попередження розвитку раку шийки матки.

 

Причин появи ектопії може бути декілька:

-вірусні та інфекційні ураження жіночої статевої системи;

-травми і ушкодження статевих органів;

-застосування вагінальних тампонів, свічок, пігулок;

-гормональні і імунні порушення;
-багато пологів в анамнезі;

-велика кількість статевих партнерів;

-ранній початок сексуального життя;

-незахищений секс;

-вікові зміни;

-наявність шкідливих звичок;

-спадкова схильність.

Важливо розуміти, що ектопія шийки матки служить фоном, на якому у разі несвоєчасної і неадекватної терапії можуть виникнути передракові стани.

Ектопію слабкої ступені не лікують, пацієнтка регулярно проходить огляди у лікаря, тому що в деяких випадках ерозія може пройти сама. А якщо ні, це означає ми втратили час? Цей період, в рекомендаціях називається “Вичікувальна тактика”, він привносить нервозність і стрес до нашого життя. Але рішення є – DeflaGyn гель!

Основним методом точної діагностики є проста або розширена кольпоскопія з подальшими лабораторними дослідженнями.

Варто окремо зупинитися на такому ускладненні,як ДИСПЛАЗІЯ шийки матки.

Вона характеризується наявністю нетипових клітин на шийці матки. Хоча дисплазія шийки матки не викликає частенько ніяких симптомів, цей потенційно небезпечний стан. У європейських країнах вже більше півстоліття проводиться скринінг для виявлення дисплазії з метою запобігти розвитку раку шийки матки. У світі від раку шийки матки помирає 11,6 % жінок. Злоякісні новоутворення шийки матки займають п’яте місце в структурі загальної онкологічної захворюваності і смерті жіночого населення в Україні.

Стандарт діагностики у всьому світі -це ПАП-мазок, який дозволяє виявити дисплазію шийки матки і класифікувати ступінь ураження тканин шийки матки.

Дисплазія шийки матки часто називають цервікальною інтраепітеліальною неоплазією шийки матки (CIN – Cervical Intraepithelial neoplasia) і виникає вона на тлі наявності вірусу папіломи людини (HPV)

DeflaGyn гель показаний також для використання при дисплазіях CIN 1 і CIN2

!!!! Хороші новини:

У Україні зареєстрований інноваційний продукт DeflaGyn®, вагінальний гель з одноразовими аппликаторами №28, який робиться в Австріі, виготовлений відповідно до вимог Директив ЄС Європейського парламенту, пройшов процедуру сертифікації в Українському науковому інституті сертифікації в 2018 році і дозволений для використання на території України.

Це новий високотехнологічний продукт, сприяючий ремісії після виявлення виділень неясної етіології при ЕКТОПІЇ (ерозії) ШИЙКИ МАТКИ такої класифікації :

-ASC – US (атипові клітини плоского епітелію неясного значення)

-ASC – H (интраэпителиальное поразка плоских клітин високої міри розвитку)

-LSIL (плоскоклітинна интраэпителиальное поразка низької міри)

-HSIL (плоскоклітинна интраэпителиальное поразка високої міри);

-Дисплазія СIN 1, CIN 2. (PAP III, PAP IIID, мазок по Папаніколау)

Інформація про продукт DeflaGyn

Зупинюся на перевагах продукту :

Консервативне лікування. Ви самостійно вводите продукт увечері. Об’єм разового введення 5мл за допомогою одноразового апплікатора.

Можна опустити період очікування, що називається “вичікувальна тактика”, коли лікування ерозії не проводиться, а пацієнтка регулярно проходить огляди у лікаря. Можна починати лікування і не втрачати час, адже період спонтанної ремісіі може займати до напівроку.

Практично відсутність побічної дії, отримані лише декілька повідомлень про небажані явища, статистично незначимі. Але ми розуміємо, що кожна людина – це індивідуум.

Комплексний перевірений склад, не чинить системної дії, тобто не всмоктується, тому ДефлаГін призначають для санації навіть вагітним жінкам.

Можна не переривати статеве життя, оскільки в процесі використання створюється механічний бар’єр для поширення інфекції за рахунок запатентованого складу основи гелю і комплексу активних речовин.

Можливість уникнути хірургічного, апаратного втручання , наслідуючи рекомендації лікаря і чіткі інструкції по використанню.

Але є і гірка пігулка:

Цей продукт тренує нашу системність. Вводити гель треба щодня упродовж 3 місяців.

Гінекологи, які знайомі з продуктом, розділяють мою думку: починати лікування треба з гелем ДефлаГін, погіршень точно не буде, а шанс видужати без припікань і апаратних втручань від 79%-100% залежно від міри розвитку ектопії та  індивідуальних особливостей організму.

Останні статті

Вагінальний гель з адсорбуючими та антиоксидантними властивостями призводить до зникнення ВПЛ-інфекції з високим ризиком і пов’язаних з онкомаркерами р16/Кі-67 патологічних цитологічних змін у шийці матки: апостеріорний аналіз підгруп, які брали участь у проспективному рандомізованому контрольованому дослідженні щодо ЦІН2 і позитивних за р16 ЦІН1
By: Виктория Ħ 16th, 2022
Нові підходи у терапії передракових станів шийки матки
By: Виктория Ħ צ 11th, 2022
DeflaGyn® Вагінальний гель Вперше -демонстрація ефективності неруйнівного місцевого лікування шийки матки у жінок, позитивних за p16/Ki-67 та hr-HPV.
By: Виктория צ Ӧ 4th, 2022
Ефективність і безпека використання абсорбувального та антиоксидантного гелю при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії 1-го і 2-го типів, ВПЛ-інфекції з високим ризиком і за наявності маркерів p16/Ki-67: рандомізоване контрольоване дослідження
By: Виктория Ħ Ӧ 3rd, 2022