6 правил, які допоможуть зберегти здоров’я жінки. Гінекологія

Сучасна екологія, шкідливі матеріали, неправильне харчування і спосіб життя самим негативним чином впливають на здоров’я жінки, гінекологія страждає у тому числі. Сьогодні з “жіночими” проблемами в лікарню звертаються навіть молоді дівчата. І лікарі відмічають, що багатьох хвороб можна було уникнути, якби жінки уважно і відповідально відносилися до гінекологічного здоров’я. Активні виділення, сухість піхви, роздратування, бактерії, запальні процеси статевих органів … Ці 6 порад допоможуть їх уникнути.

Здоров’я жінки – гінекологія:

1.Оберігайтеся.

2.Уникайте переохолодження.

3.Проходьте профогляди.

4.Не займайтеся самолікуванням.

5.Носіть правильну білизну.

6.Дотримуйтеся гігієни.

Оберігайтеся

Обов’язково використайте презервативи, якщо збираєтеся провести ніч з новим партнером – це захистить від збудників статевих інфекцій. Акцентуючи увагу на здоров’ї жінки, гінекологія наполегливо рекомендує не розглядати презерватив тільки як захист від вагітності. Не нехтуйте ним: люди, які заражалися інфекціями під час незахищеного сексу, завжди жалкували за цим і витрачали багато сил, грошей і часу, щоб вилікуватися.

Уникайте переохолодження

Переохолодження здатне викликати запальні процеси в органах малого тазу. Це не лише неприємні виділення, свербіж статевих губ і болі, але також і тяжкі наслідки, наприклад, запалення придатків матки. Обережно – серйозним ускладненням цього захворювання є безпліддя.

Проходьте профосмотры

Як найпростіше зберегти жіноче здоров’я? Звичайно ж, не допускати розвитку хвороб, лікувати їх “на корню”. Раз на півроку проходите огляд у гінеколога. Це дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях і вилікувати їх. Також звертайтеся до лікаря, якщо відчуваєте, що щось не так: з’явилися неприємні виділення, болі в нижній частині живота і спини, різі, свербіж і так далі. Відтягуючи лікування, ви не позбавляєтеся від проблеми, а лише посилюєте її. Пам’ятайте, більшість “жіночих” хвороб мають далекосяжні наслідки: запалення викликають безпліддя, ерозія шийки матки може перерости в пухлину.

І попутно ще одне правило:

Не займайтеся самолікуванням  

Здоров’я жінки, гінекологія – це важливо для кожної з нас. Від цього залежить, чи зможе жінка мати дітей, чи добре буде в ліжку з чоловіком, як вона виглядатиме і почуватиме себе щодня. При виникненні будь-яких симптомів бактерійної або вірусної інфекції, запалення, кровотеч, помітних змін в календарі менструацій треба звертатися до лікаря. Якщо гінеколог ставить якийсь діагноз, не треба лікуватися гомеопатією, травами й іншими народними засобами, а також пігулками і мазями, купленими за порадою подружки. Обов’язково потрібно радитися з фахівцем: жодні інші хвороби не такі індивідуальні, як жіночі.

Носіть правильну білизну

Вузька, тісна білизна порушує нормальний приплив крові до тазу і статевих органів. Синтетичний одяг і особливо білизна перешкоджає хорошому теплообміну. В результаті – прекрасне середовище для розмноження бактерій. “Але бавовняні трусики розтягуються”, – скажете ви. Дійсно, повністю натуральні тканини абсолютно не тримають форму і служать недовго. Тому придбавайте білизну зі змістом эластана до 20%. Окреме питання – стринги. Це красиво, сексуально і зручно. Проте така конструкція абсолютно не захищає від бактерій, що провокують гінекологічні захворювання. Тому бажано відмовитися від них, коли це можливо.

Дотримуйтеся гігієни

Недотримання елементарних правил гігієни – привід для появи на шкірі запальних процесів, наприклад, вульвіту. Тому обов’язково необхідно 2 рази в день приймати душ або ванну, а якщо немає можливості – мити шкіру інтимними гелями або протирати серветками, спеціально для цього призначеними. Здоровою бути не лише модно, але і приємно. Стежте за своїм гінекологічним здоров’ям і отримуйте насолоду від життя!

Останні статті

Вагінальний гель з адсорбуючими та антиоксидантними властивостями призводить до зникнення ВПЛ-інфекції з високим ризиком і пов’язаних з онкомаркерами р16/Кі-67 патологічних цитологічних змін у шийці матки: апостеріорний аналіз підгруп, які брали участь у проспективному рандомізованому контрольованому дослідженні щодо ЦІН2 і позитивних за р16 ЦІН1
By: Виктория Ħ 16th, 2022
Нові підходи у терапії передракових станів шийки матки
By: Виктория Ħ צ 11th, 2022
DeflaGyn® Вагінальний гель Вперше -демонстрація ефективності неруйнівного місцевого лікування шийки матки у жінок, позитивних за p16/Ki-67 та hr-HPV.
By: Виктория צ Ӧ 4th, 2022
Ефективність і безпека використання абсорбувального та антиоксидантного гелю при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії 1-го і 2-го типів, ВПЛ-інфекції з високим ризиком і за наявності маркерів p16/Ki-67: рандомізоване контрольоване дослідження
By: Виктория Ħ Ӧ 3rd, 2022