DeflaGyn

Вагінальний гель DeflaGyn – новий високотехнологічний продукт, для сприяння ремісії після отримання невизначених результатів цитологічного дослідження цервікальних мазків (ерозія шийки матки / ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID (мазок по Папаніколау).

Стандарт діагностики захворювань шийки матки у всьому світі – це РАР-тест, який дозволяє виявити дисплазію шийки матки і класифікувати ступінь ураження тканин шийки матки.

Якщо результати цитологічного дослідження цервікальних мазків (РАР-тест) виявилися позитивними – це означає, що були виявлені аномальні або незвичайні клітини на шийці матки.

Не завжди це означає наявність раку шийки матки. Дуже часто аномальний результат тесту означає, що відбулися клітинні зміни, викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ), що передаються статевим і побутовим шляхом.

За результатами діагностики лікар обирає тактику лікування.

Гінеколог може рекомендувати вам періодичну (2-3 рази на рік) перевірку динаміки змін.
Такий період в рекомендаціях називається «вичікувальна тактика». І в цей період ,у деяких випадках, може трапитися так, що змінені клітини зникають самі, що говорить про те,що настала спонтанна ремісія.

Протягом “періоду спостереження”, який вибирає лікар, пацієнтки залишаються один на один з діагнозом,який не передбачає втручання,але не гарантує,що за цей період не станеться прогрес даного стану до більш ускладненого..

Таке очікування обтяжує багатьох жінок психологічно, привносить стрес і нервозність в життя жінки.

Рекомендуємо період «вичікувальної тактики» і спостереження направити на одужання з вагінальним гелем DeflaGyn, який допоможе запустити механізм ремісії.

Ознайомитися з інструкцією

Ефекти від використання препарату:
 • Адсорбція та знищення патогенів (віруси, бактерії, грибки, клітинні залишки та інші прооксіданти)
 • Антиоксидантний захист
 • Створення механічного бар’єру для поширення патогенів
 • Стабілізація рН піхви (гель має рН 2,7-3,6)
Переваги DeflaGyn:
 • Висока ефективність нехірургічного лікування ерозії (ектопії) шийки матки і дисплазії легкого та помірного ступеня
 • У 77% випадків дозволяє досягти ремісії без хірургічного втручання
 • Не має системної дії (не всмоктується в кров)
 • Сприяє регенерації подразненого епітелію
 • Не має травматичної дії на тканини шийки матки
 • Немає необхідності в призначенні декількох груп препаратів
 • Простий у використанні (1 аплікація в день)
 • Немає необхідності в припиненні статевого життя

Механізм дії DeflaGyn?

Адсорбція, зв’язування, нейтралізація і елімінація патогенів (бактерій, вірусів, грибків, клітинних залишків і ін.)

Крок1:

Адсорбуючий ефект

Високодисперсні мікронізовані частки Диоксиду Кремнію (SiO2) адсорбують патогени з поверхні цервікального епітелію.

Крок2:

Зв’язуючий ефект

Діоксид кремнію пов’язує ці патогени і перешкоджає їх поширенню на поверхні шийки матки і в піхву.

Крок3:

Антиоксидантний ефект

Потенційно прооксидантний вплив адсорбованих і пов’язаних патогенів нейтралізується за рахунок антиоксидантних властивостей комбінації селеніту натрію і Лимонної Кислоти (Deflamin®).

До складу DeflaGyn входить гідроксіетілцелюлоза, що відіграє важливу роль як захисний механічний бар’єр. Вона покриває плівкою епітелій шийки матки і надає заспокійливу і захисну дію. Обмежує поширення вірусів і забезпечує базальний шар від проникнення патогенів через мікротріщини, що додатково сприяє регенерації.

Така дія вагінального гелю DeflaGyn знімає хронічне запалення і створює умови для саморегенерації і настання ремісії.

DeflaGyn вагінальний гель – набір для аплікацій, в який входить гель вагінальний у флаконі 150 мл і 2 наборм по 14 шт. одноразових пластикових аплікаторів.

Склад вагінального гелю DeflaGyn

Активні інгредієнти: високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) і Deflamin®, запатентована комбінація селеніту натрію і лимонної кислоти.
Допоміжні речовини: гідроксиетилцелюлоза, вода.
Консерванти: сорбат калію, бензоат натрію.

Протипоказання

Не використовуйте вагінальний гель DeflaGyn®, якщо у вас виявлена підвищена чутливість до будь-якого з компонентів даного препарату. Одночасне використання вагінального гелю DeflaGyn® і виробів, які залишаються в піхві (наприклад, контрацептивні кільця), може знизити ефективність цих медичних виробів, тому одночасне їх використання протипоказане.

DeflaGyn® рекомендовано застосовувати тільки після консультації з лікарем, особливо під час вагітності, оскільки досліджень DeflaGyn® з вагітними жінками не проводилось.

Яка тривалість використання гелю DeflaGyn?

Пацієнтки з відсутністю менструації
DeflaGyn слід використовувати впродовж 3 циклів по 28 днів. Після 28 днів лікування, необхідно припинити використання інтравагінального гелю DeflaGyn на 3 дні. Потім продовжити лікування впродовж 28 днів і знову припинити використання гелю на 3 дні. Після чого продовжити третій цикл лікування.

Пацієнтки з наявністю менструації
Не застосовуйте інтравагінальний гель DeflaGyn під час менструації (приблизно впродовж 3-5 днів циклу). Немає необхідності припиняти лікування на 3 дні, оскільки період менструації вже вважається перервою в лікуванні.

Вагінальний гель DeflaGyn – це виріб медичного призначення, можна купити без рецепта.

Рекомендуємо використовувати вагінальний гель DeflaGyn тільки після консультації з лікарем гінекологом.

Ви можете придбати вагінальний гель DeflaGyn (набір для аплікацій) на нашому сайті
або дізнатися, в яких аптеках він є в наявності

Що таке ерозія?

За своїм походженням ерозії різняться:

 • Природжена ерозія – це коли циліндричний епітелій (тканина з каналу шийки матки) “оселяється” на зовнішній поверхні шийки. Виною цьому є гормональні порушення. Така ерозія зникає після гормональних сплесків, наприклад, пологів.
 • Істинна ерозія. Так називають захворювання у випадку, коли на тканині матки з’являється пошкодження. Зазвичай воно гоїться саме собою за декілька тижнів.
 • Псевдоерозія. Найпоширеніший вид захворювання. З’являється сама, але сама не гоїться. Тож циліндричний епітелій атакують різні інфекції та мікроорганізми, що живуть у середовищі. В даному випадку, потрібне лікування ерозії шийки матки (Львів).

Звідки виникає ерозія? Причини появи

Якщо звертатися до результатів медичних досліджень, то однозначної відповіді на це питання не існує. Приблизний перелік факторів які впливають на виникнення захворювання такий:

 • гормональні порушення та вікові зміни в організмі.
 • ранній початок статевого життя
 • запальні процеси у жіночих статевих органах
 • механічні ушкодження — тріщини та розриви. Вони можуть виникнути під час пологів, абортів та під час статевого контакту.

Симптоми

Зазвичай ця хвороба протікає без якихось явних симптомів. Проте, ерозія, яка перебуває у стані запалення може проявлятися таким чином:

 • легкий тупий біль внизу живота;
 • свербіж та неприємний запах;
 • дискомфортні відчуття під час статевого контакту;
 • кров’яні виділення;
 • висипання на зовнішніх статевих органах

Якщо у вас є один чи більше симптомів — потрібно у будь-якому випадку звернутися до гінеколога та розпочати лікування ерозії шийки матки Тернопіль.

Чим лікувати ерозію шийки матки?

Лікування ерозії без хірургічного втручання — можливе. Але перш за все, вас повинні оглянути на кріслі, та призначити аналізи: кольпоскопію, тести на деякі інфекції та ЗППП. Перелік досліджень визначає лікар. Але перш ніж починати лікувати саме захворювання, треба усунути їйого першопричину: розібратися з запаленням, що з’явилося на фоні інфекції, яка передається статевим шляхом, вилікувати саму інфекцію (якщо вона є) . І вже тільки тоді лікар вибере найкращий для вас метод лікування ерозіі шийки матки. Не слід лякатися, якщо ваш гінеколог поставив діагноз “ерозія”. Інколи вам буде достатньо лікування вдома за допомогою такої вагінальної мазі як “ДефлаГін”, а інколи, все ж таки, прийдеться розглянути інші варіанти.

Методи лікування ерозії шийки матки.

Існує декілька способів вилікувати захворювання. Лікар вибирає той, що підійде саме вам, виходячи з анамнезу вашої хвороби, вашого віку, репродуктивної історії та планів. Тож розгляньмо, які взагалі вони існують:

Кріотерапія.

Суть цього способу в тому, що ерозія, знищується рідким азотом. Перевага: процедура проходить максимально швидко та безболісно, ділянка вибирається дуже точно і навколишні тканини не зазнають ушкоджень. До того ж на шийці матки не утворюється рубець. Повне загоєння тканин відбувається за 4 тижні. Якщо ерозія глибока, то часто може знадобитися повторна кріотерапія.

Лазеротерапія

Достатньо новий та єдиний безконтактний метод лікування ерозії шийки матки.

Сьогодні він найефективніший і найменш небезпечний. Ділянка пошкодженої тканини, де утворилася ерозія, піддається прицільній дії лазерного променя. Під час лазеротерапії контролюється глибина руйнування. Вже через місяць ерозія загоюється повністю. Цей метод рекомендують застосовувати до тих, хто ще не народжував.

Радіохвильова хірургія.

Метод лікування ерозії без припікання. Деструкція місця відбувається за допомогою радіохвилі. Нею стимулюється внутрішня енергія клітини, яка у свою чергу самознищується. Швидкий і безболісний метод лікування ерозії шийки матки, ціна на який дуже бюджетна. Після радіохвильової хірургії можливі виділення, але рубці не виникають. Повне загоєння – вже за 4 тижні. Можна застосовувати тим, хто ще не народжував.

Хімічна коагуляція.

Метод, що призначають, коли розмір ерозії незначний. Місце де виникло ушкодження епітелію обробляють спеціальними препаратами, які впливають на циліндричний епітелій та призводять до його загибелі. Для цього потрібно пройти декілька процедур, але навіть тоді лікарі не гарантують повного загоєння.

Електрокоагуляція.

На тканини впливають нагрітим електродом і електричним струмом. По відчуттям це досить хворобливо і вимагає високого професіоналізму.

Медикаментозне лікування ерозії.

Існують різні медичні препарати (наприклад, вагінальний гель “Дефлагін”), які може прописати ваш лікар на ранніх стадіях захворювання. Але, звертаємо вашу увагу на те, що всі вони можуть використовуватись ТІЛЬКИ за призначенням вашого гінеколога. Не займайтеся самолікуванням!

Ціна лікування ерозії шийки матки залежить від ступеня розвитку хвороби, обраного методу загоєння тканини, від того чи є супутні гінекологічні інфекційні захворювання, тощо.

Для профілактики ерозії шийки матки рекомендується вчасно (раз у півроку — рік) проходити огляд у лікаря-гінеколога, та не зволікати з візитом за умови появи одного чи декількох симптомів.