Відповіді на запитання

Поширені запитання

Коли рекомендується робити аплікації і як довго вагінальний гель DeflaGyn повинен залишатися в піхві?

Гель бажано використовувати ввечері перед сном.

Див. Інструкції по застосуванню: Залишайтеся в положенні лежачи близько 1 хвилини. Переконайтеся, що ваш таз залишається піднятим. Це забезпечує необхідний розподіл вагінального гелю по шийці матки.

Інструкція по застосуванню вагінального гелю DeflaGyn®

Чи можна комбінувати вагінальний гель DeflaGyn з іншими вагінальними продуктами?

Одночасне використання вагінального гелю DeflaGyn і продуктів, які залишаються в піхві(наприклад, вагінальних кілець), може обмежити ефективність цих продуктів і тому протипоказане.

Рекомендуємо додаткові місцеві процедури в піхві, такі як використання супозиторіїв, вагінальних таблеток, інших вагінальних гелів і т.д. проводити як мінімум за 2 години до або після застосування вагінального гелю DeflaGyn. Бажано, щоб ви також могли проходити одну процедуру вранці,а іншу ввечері.

Чи дозволені статеві акти при використанні вагінального гелю DeflaGyn?

Статевий акт дозволений в будь-який час при використанні вагінального гелю DeflaGyn, як без презерватива, так і з ним.

Я хочу завагітніти! Чи впливає вагінальний гель DeflaGyn на якість сперми?

Вплив вагінального гелю DeflaGyn на якість сперми, на жаль, не перевірявся в попередніх дослідженнях.
При цьому, слiд брати до уваги, що сперма чутлива до зміни pH. Лужне середовище стимулює рухливість сперматозоїдів, кислі значення pH перешкоджають рухливості сперматозоїдів.
Вагінальний гель DeflaGyn має кисле значення pH, яке дорівнює 3. Якщо ви плануєте вагітність, ми рекомендуємо вам призупинити використання вагінального гелю DeflaGyn в період фертильності перед овуляцією і тільки потім продовжити його застосування.

У мене з'явилися рожеві або коричневі виділення після використання вагінального гелю DeflaGyn - мені потрібно хвилюватися?

Гель може частково витікати після аплікації. Гель,що витік,може виглядати трохи розовуватим і може забруднити, але не зіпсувати,вашу нижню білизну (рекомендуємо використовувати щоденні прокладки). Цей рожевий колір викликаний антиоксидантним поєднанням селену, що міститься в гелі. Це не повинно вас насторожувати і це не є «кровотечею».

Що робити, якщо при використанні вагінального гелю DeflaGyn є відчуття свербіжу або печіння?

У рідкісних випадках при використанні вагінального гелю DeflaGyn може виникнути печіння або свербіж. Кислі значення pH DeflaGyn  (pH = 3) можуть викликати ці відчуття, особливо якщо піхва суха є тріщини або якщо слизова піхви дуже тонка. Припиніть використовувати вагінальний гель DeflaGyn на кілька днів, щоб побачити, чи є поліпшення. Якщо симптоми не зникнуть, зверніться до лікаря для з’ясування причини.

Чи впливає вагінальний гель DeflaGyn на безпеку презерватива?

Вагінальний гель DeflaGyn  не впливає на безпеку презервативів. DeflaGyn  не містить інгредієнтів, які впливають на матеріал презервативів. Це стосується і дуже тонких презервативів.

Щоб запобігти зараженню ВПЛ в області геніталій і анального каналу, завжди слід використовувати презерватив, особливо якщо у вас часто змінюються статеві партнери. Це не забезпечує надійного захисту від ВПЛ, але використання презерватива може знизити ризик зараження.

Як довго застосовувати вагінальний гель DeflaGyn?

Рекомендується застосовувати вагінальний гель DeflaGyn курсом: 3 рази по 28 днів кожний

Пацієнти без менструації

Вагінальний гель DeflaGyn слід використовувати 3 рази по 28 днів. Після 28 днів терапії зробіть 3-денну перерву, під час якого ви не будете використовувати вагінальний гель DeflaGyn. Потім продовжуйте терапію ще 28 днів, потім зробіть 3-денну перерву і потім почніть 3-й цикл терапії протягом наступних 28 днів.

Пацієнтки з менструаціями

Під час менструації не слід застосовувати вагінальний гель DeflaGyn. Додатковий перерву в 3 дня між курсами (28 днів) не потрібно, так як перерва в терапії вже відбувся через менструальної кровотечі.